Staročeský restaurant Klášterní šenk

Restauraci Klášterní šenk naleznete v areálu břevnovského kláštera v sousedství ekologického hotelu Adalbert. Ať už se k nám přijdete osvěžit během procházky klášterními zahradami, sníst si výhodné polední menu nebo posedět s přáteli, přivítá Vás útulné prostředí staročeské restaurace s otevřeným ohništěm, jehož teplo Vás zahřeje nejen na těle, ale i na duši.

K vybraným pochoutkám české kuchyně čepujeme světlé i tmavé pivo Klášter, ale ani milovníci vína nepřijdou zkrátka. V letních měsících prostřeme v aleji před restaurací zahradní stoly a vy se můžete osvěžit na čerstvém vzduchu.

Pokud pomýšlíte na uspořádání oslavy pro více osob, pak vězte, že do šenku se vejde 85 sedících, při rautu pak až 120 hostí. Velmi oblíbené jsou zde i svatební hostiny, neboť břevnovská bazilka svaté Markéty je častým místem sňatků a okolní prostředí vůbec je vítanou kulisou tak významnému dni.

Pokud byste k nám chtěli přijít na večeři, dovolujeme si doporučit, abyste si místo zamluvili, a to buď telefonicky, nebo prostřednictvím rezervačního formuláře.

tel 220 406 294

fax 220 406 295

senk[zavináč]incatering.cz

Otvírací doba: 11:30–23:00

© Benediktinské arciopatství

novinky

vstup do obrazárny

obrazárna